• Witamy na nowej odsłonie strony internetowej szkoły
      • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych - Manager ds gastronomii
      • Technikum Organizacji Turystyki- Przygotowanie do służby mundurowej
      • Technikum Organizacji Turystyki - Usługi Spa w obiektach turystycznych
      • Technikum Organizacji Turystyki - Organizacja imprez sportowych i turystycznych
      • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych - Barman-barista

• Harmonogram egzaminów zawodowych:

Egzamin praktyczny:

kwalifikacja T.13 (poprawka) i TG.14 (klasa II TOT) 17 czerwca 2019 godz. 8.30

kwalifikacja T.14 (poprawka) i T.15 (poprawka) 17 czerwca 2019 godz. 12.30

Egzamin pisemny:

kwalifikacja T.6 (III TŻiUG) i TG.14 (klasa II TOT) 18 czerwca 2019 godz.9.30

• "Dzień otwarty ZSiPO"

5 czerwca 2019r. gościliśmy uczniów trzecich klas gimnazjów oraz ósmych szkół podstawowych.

Młodzież mogła zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną:

Technikum Organizacji Turystyki o specjalnościach:

- Przygotowanie do służby mundurowej

- Organizacja imprez sportowych

- Usługi Spa w obiektach turystycznych

• Uwierz we własne możliwości kulinarne

Zdolna młodzież ze szkół podstawowych gościła w naszych progach. Uczniowie po warsztatach kulinarnych spróbowali swoich sił w konkursie "Uwierz w swoje umiejętności kulinarne ". Ich zadaniem było przygotowanie pierogów ze szpinakiem. Sprawdzili się wyśmienicie. I miejsce zajęły Alicja Klukowicz i Aleksandra Sarecan SP nr 1.
            II miejsce Daria Brzozowska i Julia Szurawska SP Kiwity
            III miejsce Aleksandra Cygan SP Kraszewo i Amelia Filipiak SP Kłębowo
            Wyróżnienia Roksana Jarosz i Karolina Kołodziejska SP Runowo.
            Gratulujemy

• Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Chłopców

31.05.2019r. w Nidzicy odbyły się Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Chłopców. Po emocjonującej i zaciętej walce nasi chłopcy zajęli 3 miejsce! Serdecznie im gratulujemy miejsca na podium i mimo tego, że nie zakwalifikowali się na Mistrzostwa Polski dla nas zawsze będą zwycięzcami!

• Targi

27 maja w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatu Lidzbarskiego odbyły się Targi Edukacji i Pracy.

Na Targach obsługą stoiska i gości zajęły się: Paulina Andruszkiewicz uczennica klasy I TŻ, Iza Kozłowska uczennica kl I TOT i Wojciech Sinkiewicz uczeń kl. I TŻ Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim.

• Partnerzy

• Dąb Katyński