• Ostatni Dzwonek

• 30 kwietnia 2019 odbyło się Uroczyste Zakończenie Szkoły dla absolwentów rocznika 2016-2019. Pan Dyrektor Adam Brodowski pożegnał naszych absolwentów oraz wręczył nagrody najlepszym uczniom oraz uczniom zaangażowanym w życie szkoły. Klasy III TŻiUG i TOT przygotowały oprawę artystyczną.

• Konkurs pożarniczy

• Gratulujemy Agacie Kozłowskiej, która brała udział w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" i zajęła II miejsce.

• Konkurs Piosenki Europejskiej

• Kasia Mika, Emilia Szumska i Ola Kimbar reprezentowały szkołę w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Europejskiej w Olsztynie. Emilka przeszła przez sito eliminacji i mogła ponownie zaśpiewać w trakcie koncertu finałowego. Była jedną z dwudziestu wybranych osób spośród ponad 100 uczestników konkursu. Gratulujemy!

• Kongres Zawodowy w Olsztynie

• 5 kwietnia 2019 roku w Olsztynie w ramach Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Zawodowego promowaliśmy Technikum Żywienia własnoręcznie wykonanymi pralinkami.

• Zajęcia w bursie

• Czy czeka nas demencja cyfrowa, kiedy telefon powinien być w kieszeni oraz jakie zagrożenia czekają na nas w związku z korzystaniem z internetu - o tym wychowankowie bursy międzyszkolnej dowiedzieli się na zajęciach przeprowadzonych przez panią Wiolettę Marcinek