• Uroczysty apel w wojsku

• 10 lutego mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym apelu poświęconym 69 rocznicy śmierci płk. Zygmunta Szendzielarza ps. "Łupaszka", po uroczystości mogliśmy zwiedzić także Izbę Pamięci 9. Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego.

• Góra grosza

• Bardzo dziękujemy za otwarcie swoich serc na potrzeby dzieci. Zbieraliśmy monety, by wspierać najmłodszych, którzy wychowują się poza swoją rodziną - domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Jak niewiele może WIELE znaczyć świadczy to, że zebraliśmy wspólnie 143,35 złotych.

• Wycieczka zawodoznawcza

• W dniu 4.02.2020 uczniowie I TOT w ramach tematu ,,Struktura organizacyjna obiektu hotelowego" uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu Krasicki

• Kącik zawodoznawczy

• Zachęcamy wychowawców klas, nauczycieli przedmiotów ogólnych i zawodowych do korzystania z kącika, który powstał‚ w bibliotece szkolnej. Znajdują się tam scenariusze lekcji i literatura ułatwiająca prowadzenie zajęć z zakresu doradztwa zawodowego na poszczegónych przedmiotach.