• "Korzystamy, więc sprzątamy..."

• Grupa uczniów z klasy II TOT po szkole podstawowej z panią Renatą Kabałą w ramach wolontariatu oczyścili ścieżkę rowerową "Green velo" pod hasłem "Korzystamy, więc sprzątamy".

• Konkurs

• „To nie jest bilet w jedną stronę – droga bez uzależnień” - konkurs na etiudę filmową

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu

„To nie jest bilet w jedna stronę...”, realizowanego przez Lidzbarski Dom Kultury oraz Miejską Komisję ds. Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Tym razem, na skutek obecnej sytuacji

w kraju, przedmiotem pracy twórczej mogą być wyłącznie etiudy filmowe, przygotowane

w zespołach maksymalnie pięcioosobowych. Celem konkursu jest twórcze promowanie profilaktyki zachowań ryzykownych wśród młodzieży oraz eksponowanie Waszych pomysłów i talentów. Realizacja działań jest możliwa do końca listopada. Szczegóły konkursu - u pedagoga szkolnego.

Zbierzcie grupę, opracujcie scenariusz i … bądźcie kreatywni!

• Wyniki konkursu

• Wyniki szkolnego konkursu z okazji Światowego Dnia Turystyki na plakat promujący ten dzień:

I miejsce - Aleksandra Saracen i Piotr Suski

II miejsce - Martyna Owczarek i Oliwia Stępniak

II miejsce - Alicja Klukowicz i Laura Gąsiorowska

Serdecznie gratulujemy !

• Słodka fantazja

Zbliża się czas rozstrzygnięcia Szkolnego Konkursu "Słodka fantazja". Grono pedagogiczne spośród deserów wybierze 3 wyróżniające się. Oprócz tego jedno zdjęcie z największą ilością 👍zawalczy o nagrodę publiczności. Zamknięcie głosowania nastąpi 7.10.2020 o godzinie 10.

Życzymy powodzenia

• Światowy Dzień Turystyki

• 25.09.2020 z okazji Światowego Dnia Turystki odbył się pierwszy pieszy szkolny rajd do Kłębowa. W rajdzie uczestniczyły klasy I i II technikum organizacji turystyki. Trasa przemarszu liczyła 14 km. W miejscowości Kłębowo odbyło się ognisko.

• "Tak pomagam"

• W dniach 25-26.09.2020r. 45wolontariuszy pomagało w zbiórce żywności w ośmiu lidzbarskich sklepach. ,,Kromka chleba dla sąsiada," to ogólnopolska akcja charytatywna, która buduje wrażliwość na sytuację osób potrzebujących, które cierpią z powodu niedostatku. Młodzież z ZSiPO po raz kolejny wzięła czynny udział w organizacji i wszelkich pracach związanych z powyższym dziełem. Uczestnikom DZIĘKUJEMY!

• Zajęcia taneczne

• W każdy czwartek dziewczęta z Bursy Międzyszkolnej uczestniczą w zajęciach tanecznych prowadzonych przez panią Esterę z MDK w Lidzbarku Warmińskim

• Sprzątnie świata

• 17 września ZSIPO przystąpiło do corocznej Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Klasy I i II TOT przylożyły się do wykonania zadania bardzo porządnie i posprzątały śmierci z rejonu ulic Wierzbickiego, Warmińskiej szpitala, Kościuszki oraz nasypu kolejowego od strony Bartoszyckie